Uszy i nurkowanie - seminarium (DAN Europe)
 

Witamy na internetowym seminarium Divers Alert Network pod tytułem Uszy i nurkowanie. Niniejszy wykład online został opracowany przez Dział Szkolenia DAN Ameryka i jest oparty na prezentacji Dr Fransa Cronje, dyrektora naczelnego i medycznego – DAN Afryka Południowa.

Seminarium pomoże lepiej zrozumieć budowę uszu i sposobu, w jaki działa na nie ciśnienie. Pokażemy jak znaleźć najbardziej skuteczny sposób wyrównania swoich uszu i przekonamy jak ważne są uszy dla nurkowania. Nie służą one jedynie utrzymywaniu okularów na miejscu!

Seminarium nie uczyni z ciebie eksperta w rozwiązywaniu problemów usznych, ani nie wyszkoli cię w diagnozowaniu obrażeń lub infekcji dotykających uszu. Jednakże spowoduje, że staniesz się lepiej poinformowanym nurkiem, prowadząc do nawyków bezpieczniejszego nurkowania jako, że są one związane z twoimi uszami. Pomoże ci również w edukowaniu innych o szanowaniu i zabezpieczaniu ich uszu.

Program zawiera fragmenty filmów wideo. W związku z tym, w celu umożliwienia oglądaniu tego programu edukacyjnego, zalecany jest szerokopasmowy dostęp do Internetu.

Numer PIN jest wymagany, abyś mógł wziąć udział w tym kursie. Numer PIN znajdziesz w twoim obszarze MyDAN (Online Seminars – seminaria online). Proszę wpisz go w polu poniżej, aby kontynuować. Alternatywnie wpisz swój login po lewej stronie ekranu, jeśli jesteś już zarejestrowany na ten kurs. Osoby, które nie sa członkami DAN muszą wnieść opłatę w wysokości € 20 by zobaczyć ten program. Aby go zamówić, należy wejść na stronę sklepu DAN i wybrać “E-learning course” (kurs e-lerningu) z listy kategorii by wykupić dostęp do tego kursu (kod PIN).

Program zajmuje około jednej godziny.

Ważna informacja dla techników medycyny nurkowej (DMT) certyfikowanych przez National Board of Diving and Hyperbaric Medical Technology: Niniejszy kurs został sprawdzony i zatwierdzony w kategorii A na poziomie 1 CEU przez National Board of Diving and Hyperbaric Medical Technology jako kurs technika medycyny nurkowej (Diving Medical Technician Course). Wyślij certyfikat ukończenia do NBDHMT z wnioskiem o dołączenie go do twoich akt.

Jeśli jest to twój pierwszy kontakt z seminariami Online, wpisz kod PIN dla tego kusru, a następnie kliknij “Next” by wejść na stronę rejestracji. Wypełnij formularz, przeczytaj instrukcje do zalogowania się i wejścia na kurs. Możesz zapisać i przerwać oglądanie seminarium w dowolnym momencie. By kontynuować oglądanie seminarium od miejsca, gdzie został zapisany, kliknij przycisk “Login” na stronie rejestracyjnej seminarium.


Numer PIN konieczny jest do odbycia tego kursu. Aby kontynuować, proszę wpisać go poniżej lub zalogować się po lewej, jeżeli wcześniej zapisałeś się na kurs.

PIN: