Nurkowanie rekreacyjne osób chorych na cukrzycę
 

Witamy na internetowym seminarium Divers Alert Network pod tytułem Cukrzyca i nurkowanie rekreacyjne: historia i nowe wskazówki. Ten wykład online został oparta na materiałach prelekcji opracowanych przez Dr Neala W. Pollocka.

W związku z tym, w celu umożliwienia oglądaniu tego programu edukacyjnego, zalecany jest szerokopasmowy dostęp do Internetu.

Numer PIN jest wymagany, abyś mógł wziąć udział w tym kursie. Numer PIN znajdziesz w twoim obszarze MyDAN (Online Seminars – seminaria online). Proszę wpisz go w polu poniżej, aby kontynuować. Alternatywnie wpisz swój login po lewej stronie ekranu, jeśli jesteś już zarejestrowany na ten kurs. Osoby, które nie sa członkami DAN muszą wnieść opłatę w wysokości € 20 by zobaczyć ten program. Aby go zamówić, należy wejść na stronę sklepu DAN i wybrać “E-learning course” (kurs e-lerningu) z listy kategorii by wykupić dostęp do tego kursu (kod PIN).

Program zajmuje około jednej godziny.

Jeśli jest to twój pierwszy kontakt z seminariami Online, wpisz kod PIN dla tego kusru, a następnie kliknij “Next” by wejść na stronę rejestracji. Wypełnij formularz, przeczytaj instrukcje do zalogowania się i wejścia na kurs. Możesz zapisać i przerwać oglądanie seminarium w dowolnym momencie. By kontynuować oglądanie seminarium od miejsca, gdzie został zapisany, kliknij przycisk “Login” na stronie rejestracyjnej seminarium.


Numer PIN konieczny jest do odbycia tego kursu. Aby kontynuować, proszę wpisać go poniżej lub zalogować się po lewej, jeżeli wcześniej zapisałeś się na kurs.

PIN: